Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
image1 image2 image3

I miejsce w gminnych zawodach sportowych w piłce ręcznej dziewcząt

Dnia 01 marca 2019 r. na hali sportowej w Libuszy odbyły się Igrzyska Dzieci w piłce ręczną dziewcząt. Uczennice naszej szkoły wygrały rywalizację w gminie Biecz.Piłkarki okazały się lepsze od innych reprezentacji, wygrywając mecze zdecydowanie i wysoko. Będą ponownie reprezentować naszą Gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się na hali sportowej w Bobowej 20 marca br. Szkołę reprezentowały: Baran Karolina, Grygiel Emilia, Raksa Kinga, Staroń Vanessa, Wójcik Magdalena, Tymkiewicz Magdalena, Tumidajewicz Dominika, Jarasiewicz Aleksandra, Hycnar Natalia, Stachura Zuzanna i Grębska Weronika. 

Zawodniczką MVP została Baran Karolina.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Galeria >>>

 

Jak Pierwszaki powitały wiosnę

Klasy młodsze powitały wiosnę aktywnie. Wybraliśmy się na długi spacer nad rzekę. Bardzo podoba nam się zwyczaj topienia marzanny, ale pamiętamy o tym, że należy chronić przyrodę. Z tego powodu ze znalezionych podczas spaceru patyczków i traw zrobiliśmy miniaturowe ekologiczne marzanny i wrzuciliśmy je do wody. W ten sposób połączyliśmy tradycję z szacunkiem do przyrody. Następnie zatrzymaliśmy się przy siłowni na świeżym powietrzu, gdzie wesoło spędziliśmy pozostały czas. Teraz pozostaje czekać na prawdziwą wiosnę.

Galeria >>>

Swięto Szkoły i I Dzień Wiosny 2019

Dzisiaj powitaliśmy w dwójce pierwszy dzień wiosny. Nie było jednak Marzanny, ani wyprawy nad rzekę - była za to świetna zabawa w murach szkoły. Dzień rozpoczęliśmy od konkurencji Kahoot! przeprowadzonej na sali gimnastycznej przez uczennice klasy III Gimnazjum w ramach projektu gimnazjalnego. Przygotowany przez dziewczyny test dotyczył wiedzy ogólnej oraz wiedzy o naszej szkole.

Kolejną atrakcją było dobranie międzyklasowych drużyn, dowodzonych przez uczniów klasy IIIG. Konkurencja, do której zostali przydzieleni uczniowie polegała na odnalezieniu i rozwiązaniu 22 zadań z różnych dziedzin wiedzy, głównie geografii, biologii, matematyki, języków obcych i sztuki, a także zadań logicznych, sprawdzających umiejętność analitycznego myślenia pod presją czasu.

Wszystkie drużyny poradziły sobie doskonale, a najwyższą ocenę kapitanowie i członkowie drużyn otrzymują za umiejętność pracy w grupie, którą dzisiaj opanowali niemal do perfekcji!

Po zakończeniu zabawy wszyscy zostali nagrodzeni słodkim poczęstunkiem ufundowanym przez Pana Dyrektora, za co serdecznie dziękujemy! Teraz pozostaje nam już tylko czekać na wiosnę i wypatrywać jej oznak za oknem ☺

 Galeria

Kalendarz roku szkolnego 2018/2019

Rekrutacja do szkół średnich - prezentacja

Prezentacja przygotowana przez panią Iwonę Wójcik oraz Grażynę Cetnarowską

 

Rekrutacja uczniów do liceów ogólnokształcących, techników oraz branżowych szkół I stopnia na rok szkolny 2019/2020 >>>