image1 image2 image3

Podium dla Emilii Janas z ZS nr 2 w Bieczu

Uczennica Zespołu Szkół nr 2 w Bieczu – Emilia Janas  zdobyła III miejsce w Biegu Małopolski w ramach  7 PZU Festiwalu Biegowego Krynica 2016. W pierwszym dniu Festiwalu Biegowego, 9 września, odbyły się eliminacje do Biegu Małopolski (600 m), w którym wystartowało aż 1 623 zawodników, w tym 30 uczniów z ZS nr 2 w Bieczu. Do biegów finałowych w każdej kategorii wiekowej awansowało tylko 30 zawodników. W swojej kategorii wiekowej Emilia Janas zajęła wysoką trzecią lokatę. Wszyscy uczestnicy Biegu otrzymali pamiątkowe medale, a Emilię dodatkowo wyróżniono nagrodą rzeczową.

Emilii gratulujemy zwycięstwa oraz życzymy dalszych sukcesów!

 

Zebranie rodziców - 20.09.2016 r.

We wtorek, 20.09.2016 o godz. 16.00, odbędzie się spotkanie z wychowawcami klas:

 kl. I sp - sala nr 21- mgr Małgorzata Honc

kl. IIA sp - sala nr 31- mgr Maria Wójcikiewicz

kl. IIB sp - sala nr 30- mgr Joanna Jarecka - Ślusarz

kl. III sp - sala nr 22- mgr Leokadia Piotrowska

kl. IV sp - sala nr 24 - mgr Anna Filus- Solarz

kl. V sp - sala nr 7- mgr Agnieszka Pyznar

kl. II gim - sala nr 6 - mgr Jerzy Mikos

kl. III gim - sala nr 4 - mgr Magdalena Stój

Serdecznie zapraszamy!

Informacja o Misjach Świętych

W związku z planowanymi w dniach 04.09 - 08.09.2016 r. Misjami Świętymi, w poniedziałek i wtorek  uczniowie mają dni wolne od nauki i przychodzą do Parafii Bożego Ciała w Bieczu na godzinę 9.00.

 

Informacja o dożywianiu

Uczniowie w bieżącym roku szkolnym mogą nadal korzystać z dożywiania w szkole w ramach odpłatności przez rodziców. Stawka odpłatności wynosi 2,60 zł za posiłek (pozostałe koszty dofinansowane są przez Gminę Biecz). Rodzice zgłaszają chęć skorzystania z dożywiania w sekretariacie i po zakończeniu każdego miesiąca przelewają na konto bankowe szkoły należność za faktyczną ilość spożytych posiłków.

 

Informacja o ubezpieczeniu

W zakresie ubezpieczenia uczniów szkoła przystąpiła do współpracy z firmą InterBroker z Torunia i za jej pośrednictwem uczniowie zostaną ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków w firmie InterRisk. Składka ubezpieczenia wynosi 30 zł, co gwarantuje świadczenie z sumą ubezpieczeniową 17000 zł. Jeżeli któryś z rodziców dokonuje samodzielnego ubezpieczenia dziecka poza ofertą grupowego ubezpieczenia w szkole, prosimy o zgłoszenie tego u wychowawcy klasy lub w sekretariacie szkoły.