Kalendarz roku szkolnego 2018/2019

Rekrutacja do szkół średnich - prezentacja

Prezentacja przygotowana przez panią Iwonę Wójcik oraz Grażynę Cetnarowską

Rekrutacja uczniów do liceów ogólnokształcących, techników oraz branżowych szkół I stopnia na rok szkolny 2019/2020 >>>

I Szkolny Konkurs Języka Angielskiego

My najmłodsi też mówimy po angielsku!

We wtorek odbył się pierwszy szkolny konkurs języka angielskiego dla klas I-III. Maluchy dzielnie uzupełniały, kolorowały i rozwiązywały językowe łamigłówki, albo raczej „łamijęzyki” ;-)

Zwycięzcami zmagań zostali:

Oliwia Janas – miejsce I

Zuzanna Wójcikiewicz – miejsce II

Marcin Łukaszyk – miejsce III

Oliwia Janas i Zuzanna Wójcikiewicz będą również reprezentowały naszą szkolę w gminnym konkursie języka angielskiego dla najmłodszych. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszego zapału do „poznawania świata wielowymiarowo”, czyli … nauki języków obcych :-)

Kampania społeczna „No Promil – No Problem” w Dwójce!

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła przyłączyła się do XI edycji kampanii społecznej „No Promil – No Problem”

Głównym celem kampanii jest przede wszystkim ograniczenie liczby nietrzeźwych kierowców na naszych drogach, jak również:

1. ZMIANA POSTAWY SPOŁECZNEJ – przyzwolenia na kierowanie pojazdami pod wpływem substancji  psychoaktywnych (ALKOHOL, NARKOTYKI, DOPALACZE )

2. W BUDZENIE REFLEKSJI U AKTUALNYCH KIEROWCÓW

3. DOSTARCZENIE I UPOWSZECHNIENIE WIEDZY  na temat sposobów autokontroli stanu trzeźwości u kierowców

W ramach kampanii w szkole zostaną podjęte działania m. in. warsztaty dla klas, konkursy.