Kampania społeczna „No Promil – No Problem” w Dwójce!

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła przyłączyła się do XI edycji kampanii społecznej „No Promil – No Problem”

Głównym celem kampanii jest przede wszystkim ograniczenie liczby nietrzeźwych kierowców na naszych drogach, jak również:

1. ZMIANA POSTAWY SPOŁECZNEJ – przyzwolenia na kierowanie pojazdami pod wpływem substancji  psychoaktywnych (ALKOHOL, NARKOTYKI, DOPALACZE )

2. W BUDZENIE REFLEKSJI U AKTUALNYCH KIEROWCÓW

3. DOSTARCZENIE I UPOWSZECHNIENIE WIEDZY  na temat sposobów autokontroli stanu trzeźwości u kierowców

W ramach kampanii w szkole zostaną podjęte działania m. in. warsztaty dla klas, konkursy.

Zebranie rodziców - 09.01.2019 r.

W środę, 9 stycznia 2019 r., odbędzie się spotkanie z wychowawcami klas:

Godzina 16.00

kl. IIsp - sala nr 22- mgr Leokadia Piotrowska

kl. III sp - sala nr 21- mgr Małgorzata Honc

Godzina 16.30

kl. IVA sp - sala nr 31- mgr Lidia Karp

kl. IVB sp - sala nr 30- mgr Joanna Jarecka - Ślusarz

kl. V sp - sala nr 24 - mgr Monika Patrzyk

kl. VI sp - sala nr 28 - mgr Anna Filus- Solarz

Godzina 17.00

kl. VII sp - sala nr 7- mgr Agnieszka Pyznar

kl. VIII sp - sala 29 - mgr Grażyna Cetnarowska

kl. III gim. - sala 6 - mgr Iwona Wójcik

Serdecznie zapraszamy!

Zmiana planu lekcji od 2 stycznia 2019 r

Uwaga!!!

Od 2 stycznia 2019 roku obowiązywać będzie nowy plan lekcji!!! >>>

Znów sukces!

Dnia 06.12.2018 roku w hali sportowej w Gorlicach odbyły się mistrzostwa powiatu w mini piłce koszykowej dziewcząt. Bieczanki  z SP 2 wywalczyły III miejsce w powiecie.

W zawodach startowało 6 drużyn, mistrzowie poszczególnych gmin, wśród nich również dziewczęta  z naszej szkoły. Jest to z pewnością świetny prezent mikołajkowy.

Skład naszej drużyny: Karolina Baran, Emilia Grygiel, Magdalena Wójcik, Kinga Raksa, Dominika Tumidajewicz, Magdalena Tymkiewicz, Vanessa Staroń, Aleksandra Jarasiewicz, Przybyło Oliwia i Weronika Grębska.

Gratulujemy !!!

Galeria>>>

Przedświąteczne odwiedziny

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu po raz kolejny odwiedzili naszych emerytowanych nauczycieli oraz zaprzyjaźnionych seniorów składając im świąteczne życzenia. Do życzeń uczniowie dołączyli przygotowane przez siebie paczuszki pełne słodkości oraz własnoręcznie przygotowane świąteczne lampioniki. Pakunki przyozdobili aniołami przygotowanymi przez Samorząd Szkolny i ich opiekunkę, Panią Małgorzatę Przybyłowicz.