This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

Zabawa choinkowa 2020

23 stycznia odbyła się zabawa choinkowa klas I-III. Przed zabawą była możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia. Zabawę rozpoczęła Pani Dyrektor hasłem "Poloneza czas zacząć". Dzieci bawiły się wyśmienicie, przebrane w różne postacie z bajek. Największą atrakcją były balony "makarony" przygotowane przez prowadzących. W przerwie zabawy dzieci udały się do swoich sal na poczęstunek zorganizowany przez rodziców.

L. Piotrowska

Galeria