This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

Laureaci Kampanii NO PROMIL - NO PROBLEM 2019

Laureaci Konkursu w ramach Kampanii Społecznej NO PROMIL – NO PROBLEM 2019

Dnia 16 stycznia w Wieliczce odbyła się uroczysta Gala Laureatów konkursów: plastycznego, literackiego i multimedialnego zorganizowanych w ramach Kampanii Społecznej NO PROMIL – NO PROBLEM 2019.

Z dumą informujemy, że w zaszczytnych gronie laureatów znalazło się czworo uczniów z Gminy Biecz nagrodzonych w kategorii plastycznej, w tym dwóch z naszej Szkoły:

Maksymilian Chmura (kl. I)

Kacper Szarłowicz (kl. VII)

Osiągnięcia tych wspaniałych młodych ludzi zasługują na tym większe uznanie, że na konkurs wpłynęło blisko 2 000 prac z 23 małopolskich gmin. Warto dodać, że organizatorzy Kampanii Społecznej NO PROMIL – NO PROBLEM 2019 podczas Gali Laureatów docenili działania zorganizowane w ramach akcji w Gminie Biecz, gratulując organizatorom zaangażowania i chwaląc za ciekawe inicjatywy z udziałem bieckiej młodzieży.

Kampania, której głównym celem jest ograniczenie na terenie Małopolski liczby osób pod wpływem alkoholu i środków psychoaktywnych za kierownicą, realizowana jest w Małopolsce od 12 lat. Gmina Biecz od wielu lat prowadzi działania wspierające cele kampanii, w tym Marsz na rzecz trzeźwości, zajęcia profilaktyczne w szkołach, edukację rodziców, zbieranie deklaracji odpowiedzialnego pasażera, udział dzieci i młodzieży w „nopromilowych” konkursach.

Zwycięzcom Konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Anna Filus-Solarz

Galeria