This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

Jasełka 2019

"Dziecię się dziś narodziło STOP Zbawiciel przyszedł na Świat STOP powitać Maleńkiego STOP Betlejem, stajenka STOP powiadomić pasterzy STOP ARCHANIOŁ stop..." Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanych Jasełkami. W świąteczną atmosferę wprowadzili nas dziś uczniowie klasy VI, którzy pod opieką wychowawczyni pani Moniki Patrzyk i Księdza Dariusza przygotowali przedstawienie jasełkowe przypominając w ten sposób wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodziło się Boże Dzieciątko. Uroku inscenizacji dodały kolędy, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt. Do wspólnego kolędowania włączyli się uczniowie, nauczyciele, rodzice i pracownicy szkoły.

Galeria