This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

Odwiedziny emerytowanych nauczycieli

Jak co roku członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu odwiedzili z życzeniami naszych drogich emerytowanych nauczycieli. W tym roku zabrali ze sobą własnoręcznie przygotowane kartki świąteczne, stroiki i samodzielnie upieczone pierniczki. Życząc dobrego zdrowia i miłości na co dzień, nie tylko w Święta, nasi wolontariusze pragnęli przekazać, że mimo iż nauczyciele ci nie pracują już w naszej szkole, to zawsze o nich pamiętamy i doceniamy to co przez wiele lat robili dla młodego pokolenia.

Galeria