This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

Debata „Hejt w sieci nie jest bezkarny”

Debata „Hejt w sieci nie jest bezkarny” z udziałem sędziego Artura Lipińskiego

Świadom/a odpowiedzialności za siebie i za drugiego człowieka podpisuję:

Godność, szacunek, kulturę słowa gwarantuję,

Lepiej w życiu bez hejtu się czuję,

Eliminuję go w codziennym życiu, wiecie,

Jak w realnym, tak i wirtualnym świecie.

Teraz i na wieki!

Dnia 17 grudnia uczniowie klasy VII SP wzięli udział w debacie „Hejt w sieci nie jest bezkarny” będącej podsumowaniem realizowanego przez cztery miesiące projektu „Podpisuję glejt, nie kręci mnie hejt – to dobra praktyka walki z przestępczością internetową w Bieczu” i podpisali powyższe zobowiązanie.

Gościem specjalnym był znany z telewizji sędzia Artur Lipiński, który skierował do młodzieży pouczające słowa na temat odpowiedzialności za to, co robimy w wirtualnym świecie. Była to niezwykle ciekawa i wartościowa lekcja, nieco inna niż te prowadzone w salach lekcyjnych szkoły, ale bardzo potrzebna!

Anna Filus-Solarz

Galeria