This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

Kacper Szarłowicz laureatem konkursu NO PROMIL – NO PROBLEM 2019

O tym, że aktywnie uczestniczyliśmy w tegorocznej edycji kampanii społecznej No promil – No problem, wiadomo od dawna. Nie było również tajemnicą, że wiele osób wzięło udział w konkursach plastycznym i literackim organizowanymi w ramach tej akcji. Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali ogłoszenia wyników. W końcu wszystko stało się jasne: Kacper Szarłowicz z klasy VII SP został laureatem konkursu plastycznego! Pracę, która dała mu zwycięstwo, możecie zobaczyć w galerii. Kacprowi serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Galeria