Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

Święta Bożego Narodzenia także mogą być doskonałą okazją do edukacji globalnej

Nowe technologie ułatwiają życie, ale niejednokrotnie zabierają duszę wykonywanym za ich pośrednictwem czynnościom. Z połączeniem nowoczesnych technologii i tradycji jest jeszcze jeden problem – zbyt często korzystamy z nich bezrefleksyjnie i szablonowo. W tym roku postanowiliśmy zrobić nowym technologiom trochę na przekór i wyrazić emocje związane ze świętami w nieco inny sposób.

Łącząc ideę edukacji globalnej, która przyświeca nam przez cały rok szkolny, z zacieśnianiem współpracy z naszą nową partnerską szkołą w Budakeszi na Węgrzech, uczniowie klas IV, Va, Vb oraz VII postanowili przygotować mają niespodziankę dla kolegów z Węgier. Nasi uczniowie własnoręcznie stworzyli świąteczne kartki, na których, z pomocą pań uczących je języków obcych umieścili życzenia świąteczne w trzech językach: polskim, angielskim i węgierskim. W świątecznej paczce umieściliśmy także symboliczny słodki upominek o zapachu polskich Świąt. Wierzymy, że odręcznie wypisane i pięknie ozdobione kartki świąteczne są dowodem na to, że ktoś poświęcił czas myśląc o nas, a przecież właśnie o to chodzi w Świętach.

Galeria