Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania

W ramach Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania uczniowie naszej szkoły poznali zasady zdrowego odżywiania, rolę witamin i soli mineralnych dla organizmu. Przypomnieliśmy sobie jak ważna jest woda i regularne nawadnianie naszego ciała, jak również codzienna aktywność fizyczna - nawet zwykły spacer. Zwieńczeniem akcji była degustacja zdrowych i smacznych potraw przygotowanych przez uczniów i ich rodziców.

M. Matyfi