This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania

W ramach Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania uczniowie naszej szkoły poznali zasady zdrowego odżywiania, rolę witamin i soli mineralnych dla organizmu. Przypomnieliśmy sobie jak ważna jest woda i regularne nawadnianie naszego ciała, jak również codzienna aktywność fizyczna - nawet zwykły spacer. Zwieńczeniem akcji była degustacja zdrowych i smacznych potraw przygotowanych przez uczniów i ich rodziców.

M. Matyfi

Galeria