This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

Olimpiada wiedzy o AIDS i uzależnieniach

Według statystyk UNAIDS na całym świecie żyje około 37 mln osób zakażonych wirusem HIV!! To wciąż trwająca epidemia, o której ciężko rozmawiać. Chorzy ludzie niestety spotykają się z niezrozumieniem, brakiem tolerancji i strachem.

Istotnym elementem Światowego Dnia Walki z AIDS jest szerzenie wiedzy nt. profilaktyki choroby. W tym dniu (1 GRUDNIA) słyszymy z mediów informacje edukujace nas w tym zakresie. Dnia pierwszego grudnia każdego roku, szczególnie manifestujemy solidarność z osobami z HIV i AIDS i ich rodzinami. W Dniu 2 grudnia uczennica klasy 7 Daria Mucha uczestniczyła w "Olimpiadzie Wiedzy o AIDS i Uzależnieniach". Konkurs organizowany jest przez Powiatową Stację Sanepidarno-Epidemiologiczną w Gorlicach i biorą w nim udział uczniowie szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Po konkursie mieliśmy okazję wysłuchać ciekawych prelekcji na temat uzależnień.

M. Matyfi

Galeria