This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

"Wyskakane" mikołajki

Czy można wyobrazić sobie lepszy mikołajkowy prezent niż dobra zabawa w gronie przyjaciół? Chyba nie! Jeśli dodatkowo ta zabawa łączy się niemal całodzienną wycieczką, to już w ogóle to „co tygrysy lubią najbardziej” ;-) Tak właśnie postanowiły spędzić dzień 6 grudnia klasy IV i Va. Najpierw była wyprawa do sądeckiego Heliosa na bajkę „Śnieżna paczka”, a zaraz potem niezmącona niczym zabawa w paku trampolin. Wyskakaliśmy się za wszystkie czasy! To był naprawdę wymarzony mikołajowy dzień!

Galeria