Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

Święty Mikołaj z odwiedzinami w Dwójce

Dnia 6 grudnia w Szkole od samego rana panował świąteczny nastrój; Święty Mikołaj odwiedził nasze dzieci – te najmłodsze, jak i troszkę starsze. Wszyscy byli bardzo grzeczni, dlatego też nikt nie był zaskoczony jego wizytą! Towarzyszyły mu Aniołki i Diabełki, które dopytywały dzieci, co dobrego wydarzyło się w ich życiu w tym roku. W nagrodę za dobre zachowanie Święty Mikołaj obdarował dzieci słodkimi cukierkami (wspominał, że w przygotowaniu słodkich podarków pomogła mu Pani Małgorzata Honc, za co serdecznie dziękujemy). Dzięki wizycie wspaniałego Gościa z dalekiej Laponii ten dzień na długo pozostanie w pamięci wszystkich, tym bardziej, że gdy już myśleliśmy, że Świętego Mikołaja zobaczymy dopiero za rok, okazało się, że zawitał do nas po raz kolejny… Ale o tym w kolejnej relacji z tego niesamowitego dnia!

Anna Filus-Solarz

Galeria