Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Andrzejki dla najmłodszych

28 XI klasy I-III uczestniczyły w poranku wróżb i magii w ramach andrzejek. Wszyscy uczniowie przygotowali swoje znaki zodiaku, aby poznać przyjazne sobie znaki i z nimi zatańczyć. Spotkanie przy muzyce poprowadzili uczniowie klasy III i Samorządzik pod opieką p. L. Piotrowskiej. Było dużo wróżb, przepowiedni i zabaw. Spotkanie umilały wóżki, księżniczki i Królowa Lodu z klasy III. Jedna z wróżb polegała na celnym rzucie, do miski 1 grosika, po to aby przekonać się czy marzenie się spełni. W ten sposób Samorządzik przyłączył się i zainaugurował ogólnopolską akcję "Góra grosza".