Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

Andrzejki klas IV-V

W środowe popołudnie rozpoczęliśmy cykl andrzejkowych zabaw. Jako pierwsi bawili się uczniowie klas IV, Va i Vb.

W cudownie magicznym nastroju, o który „dekoracyjnie” zadbały piątoklasistki należące do sekcji dekoracyjnej Samorządu Uczniowskiego, przenieśliśmy się w świat horoskopów i wróżb. Każda z klas przygotowała swój niepowtarzalny zestaw andrzejkowych zabaw, które bez reszty wciągnęły wszystkich uczestników. Poza tradycyjnymi sercami z imionami, czy wróżbami z kubeczków, pojawiły się zabawy numeryczne, wróżby z kostkami do gry, a także magiczna studnia, czy przepowiednie z pękających balonów. O poczęstunek tradycyjnie zadbali rodzice, a o oprawę muzyczną DJ’e z klasy VIII, Mateusz Cieśla i Michał Dziedzic.

Dni andrzejkowych wróżb oficjalnie uważamy za rozpoczęte! :-)

Galeria