This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

Szkoła na słodko

W czwartek 21 listopada uczniowie klas II i III pojechali na wycieczkę do Pijalni Czekolady w Korczynie koło Krosna. Mieliśmy możliwość poznać technologię produkcji czekolady od plantacji kakaowców po gotowy produkt. Dla najbardziej uważnych słuchaczy przewidziano nagrody. Czekolada dosłownie lała się strumieniami i wszyscy uczestnicy mogli degustować różne jej gatunki, włącznie z najmniej znaną - różową.

Na koniec każde dziecko przygotowało i ozdobiło własną czekoladę. Nie oparliśmy się tez pokusie zakupów przepięknych wyrobów czekoladowych w firmowym sklepiku. Było naprawdę.... słodko:-)

Galeria