This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

"Save the world - there is no planet B"

Z myślą o Tygodniu Edukacji Globalnej, nasi uczniowie postanowili podjąć tematykę kryzysu klimatycznego w również w języku obcym. W ramach akcji „SAVE THE WORLD - THERE IS NO PLANET B”, CZYLI „OCAL ŚWIAT – NIE MA PLANETY B” uczniowie klasy szóstej przygotowali serię plakatów w języku angielskim, które ukazują w sposób przystępny i przejrzysty problemy związane ze zmieniającym się klimatem, a także zaprezentować działania które wszyscy młodzi ludzie mogą wcielać w życie, by zapobiec wyniszczaniu Ziemi oraz zjawisku, jakim jest globalne ocieplenie.

Plakaty zostały umieszczone w kąciku patrona, by z ich pomocą nasi koledzy z pozostałych klas dostrzegli problem i zrozumieli, że działanie przeciwdziałanie zmianom klimatu zaczyna się od nas.

Do akcji przyłączyli się także nasi najmłodsi, czyli wychowankowie świetlicy szkolnej, którzy po krótkiej pogadance (tym razem w języku polskim ;-)) także wykonali swoje wersje plakatów, zdobiących świetlicową gazetkę, przywołujących do tego by ich koledzy pamiętali o trosce o naszą jedyną i niepowtarzalną planetę.

Galeria