Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

"Save the world - there is no planet B"

Z myślą o Tygodniu Edukacji Globalnej, nasi uczniowie postanowili podjąć tematykę kryzysu klimatycznego w również w języku obcym. W ramach akcji „SAVE THE WORLD - THERE IS NO PLANET B”, CZYLI „OCAL ŚWIAT – NIE MA PLANETY B” uczniowie klasy szóstej przygotowali serię plakatów w języku angielskim, które ukazują w sposób przystępny i przejrzysty problemy związane ze zmieniającym się klimatem, a także zaprezentować działania które wszyscy młodzi ludzie mogą wcielać w życie, by zapobiec wyniszczaniu Ziemi oraz zjawisku, jakim jest globalne ocieplenie.

Plakaty zostały umieszczone w kąciku patrona, by z ich pomocą nasi koledzy z pozostałych klas dostrzegli problem i zrozumieli, że działanie przeciwdziałanie zmianom klimatu zaczyna się od nas.

Do akcji przyłączyli się także nasi najmłodsi, czyli wychowankowie świetlicy szkolnej, którzy po krótkiej pogadance (tym razem w języku polskim ;-)) także wykonali swoje wersje plakatów, zdobiących świetlicową gazetkę, przywołujących do tego by ich koledzy pamiętali o trosce o naszą jedyną i niepowtarzalną planetę.

Galeria