This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

"Szkoła do Hymnu" 2019

11 listopada to szczególna data dla każdego Polaka. Tego dnia czcimy bohaterstwo naszych przodków, dzięki którym Polska po 123 latach niewoli wróciła na mapę Europy. Wyrażając swą radość z faktu, iż możemy żyć w wolnym i suwerennym kraju, podobnie jak w roku ubiegłym, w ostatni dzień roboczy przed Świętem Niepodległości (czyli w tym roku w piątek 8 listopada), dołączyliśmy do licznego grona szkół, przedszkoli i polskich placówek oświatowych w kraju i za granicą, o symbolicznej godzinie 11:11 odśpiewując 4-zwrotkowy hymn narodowy.

Video