Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

Ogrody w szkle, bajkowe skrzaty i cudowny nastrój…

W dniu dzisiejszym grupa wolontariuszy z klasy VII miała okazję wziąć udział w niecodziennych zajęciach integracyjnych. Wraz z podopiecznymi Warsztatów Terapii Zajęciowej uczestniczyli oni w procesie tworzenia rzeczy niesamowitych: przepięknych choinek i kartek świątecznych, wyrobów z gliny, połyskujących bajkowych postaci, ogrodów w szkle i lasów w butelce.

W ten nieziemski nastrój wprowadziły ich Panie opiekunki, które wraz z podopiecznymi cierpliwie uczyły jak krok po kroku wykonać te cieszące oko ozdoby. Dodatkowo nasi uczniowie mieli okazję zobaczyć jak wygląda dzień wychowanków ośrodka i z niekrytym podziwem dla ich kunsztu i zręczności obserwować ich pracę i niejednego się od nich nauczyć.

To była niezwykle wartościowa i jakże przyjemna lekcja ☺

Galeria