Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

"Tym, którzy prowadzą nas do źródeł wiedzy..."

W piątek 11 października, jak co roku mniej więcej o tej porze zrobiło się galowo i uroczyście. Tradycyjnie swą obecnością licznie zaszczycili nas emerytowani nauczyciele i pracownicy szkoły. Na uroczystą akademię przybyła także Pani Elżbieta Rzepka, nowa przewodnicząca RR. Władze Gminy Biecz reprezentowały Panie Renata Gołębiowska, Dyrektor ZOJ w Bieczu, oraz Pani Anna Liana. List przesłany przez Burmistrza Biecz, odczytała Pani Anna Filus-Solarz.

W tym roku organizacją Dnia Edukacji Narodowej zajęły się klasy IV i Va, które w podczas swojego humorystycznego koncertu życzeń podziękowały w imieniu całej społeczności uczniowskiej dyrekcji, nauczycielom, pracownikom niepedagogicznym oraz nauczycielom emerytowanym, „za mądrość́, upór i determinację w przekazywaniu wiedzy” podsumowując wzajemne relacje uczniów i pracowników szkoły jako „jeden organizm, którego elementy nie mogą bez siebie istnieć́ i wzajemnie się̨ determinują”.

W podziękowaniu, piątoklasiści wręczyli wszystkim gościom drobne upominki przygotowane przez starszych wychowanków świetlicy szkolnej. Opracowaniem akademii zajęły się Panie: Karp, Wójcik i Stój, przepiękną dekorację przygotowała Pani Małgorzata Przybyłowicz, a Pan Adam Honc zapewnił akompaniament do wykonywanych utworów.

Galeria