This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

Zwycięstwo w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Halowej

Dnia 9 października br na hali sportowej w Libuszy odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Halowej.

W zawodach wzięło udział 7 szkół z gminy Biecz. W wyniku losowania utworzyły się 2 grupy - jedna 3 drużynowa i druga 4 drużynowa, w której znaleźli się nasi piłkarze obok drużyny z Biecz nr 1, Racławic i Rożnowice. Nasi zawodnicy okazali się najlepsi pokonując przeciwników i wywalczając sobie finał. W finale spotkali się z gospodarzami turnieju czyli Libuszą. Pomimo tego, że jak mówią gospodarzom pomagają nawet ściany, nasi zawodnicy okazali się lepsi pokonując Libuszę 2:1.

 

Zwycięstwem tym Dwójka Biecz zagwarantowała sobie udział w zawodach powiatowych, które odbędą się 22 października na hali sportowej w Bieczu. Najlepszym zawodnikiem turnieju został nasz uczeń Mateo Trybek. Gratulujemy naszym zwycięzcom i życzymy im sukcesów na zawodach powiatowych.

Marzena Gorzkowicz

Galeria