This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

"Biecz poza czasem", czyli gra miejska w ramach Code Week

"BIECZ POZA CZASEM" to tytuł gry miejskiej, która w zakodowanej formie stała się jednym z punktów szkolnych obchodów Code Week.

Uczniowie klasy VII, podzieleni na pięć pięcioosobowych drużyn, pod opieką pięciu nauczycielek, zaopatrzeni w mapę Biecza i kartę pracy, przemierzali miasto zaglądając w jego średniowieczne zakamarki, rozwiązywali szereg zróżnicowanych zagadek.

Dziś nie było przegranych. Drużyny wykonały zadanie celująco. Wszyscy uczniowie zasłużyli na nagrody, o które zadbała pani Iwona Wojcik. W nagrodę każdy uczestnik otrzymał na pamiątkę przywołującą wakacyjne wspomnienia książeczkę rozwijającą kreatywność.

Gra miejska stworzona przez entuzjastki zajęć w terenie panie: Jadwigę Nowak i Grażynę Cetnarowską, posłużyła nie tylko nowej formie ćwiczenia spostrzegawczości i poznawania rzeczywistości, ale też zintegrowaniu się młodzieży, a przy okazji wyzwoliła ducha rywalizacji i aktywności w przyjaznym wydaniu.

Grażyna Cetnarowska

Galeria