Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

Wybory do SU 2019

Samorząd to wszyscy uczniowie szkoły!

Dzień 19 września był w naszej Szkole swoistą lekcją demokracji… Dlaczego? Bo właśnie tego dnia odbyły się wybory Zarządu Samorządu Uczniowskiego! Wybór wcale nie był łatwy, ponieważ w tym roku do Rady Samorządu Uczniowskiego kandydowało dwunastu wspaniałych:

Baran Amelia kl. V B

Baran Karolina kl. VII

Bartuś Martyna kl. V A

Biernacka Amelia kl. IV

Filipak Wiktoria kl. VI

Gaber Maja kl. VIII

Hycnar Natalia kl. V A

Janas Oliwia kl. IV

Jodłoś Jakub kl. V B

Lesiak Kacper kl. VI

Staroń Vanessa kl. VII

Wachowicz Arkadiusz kl. VIII

Po przeliczeniu oddanych głosów Komisja Wyborcza w składzie:

Raksa Kinga

Sendra Zuzanna

Szarłowicz Kacper

stwierdziła następujący skład Zarządu Samorządu Uczniowskiego:

Przewodnicząca: Baran Karolina

Zastępca Przewodniczącego: Lesiak Kacper

Członkowie Zarządu:

1. Wachowicz Arkadiusz 2.

Staroń Vanessa 3.

Baran Amelia 4.

Hycnar Natalia

Nowym władzom Samorządu Uczniowskiego, czyli wybranej w wyborach reprezentacji społeczności szkolnej, gratulujemy i życzymy owocnej pracy poprzez włączanie w działanie jak największej liczby kolegów i koleżanek. Mamy nadzieję, że zmotywują do działania każdego, bo jak stwierdził przed laty Julian Radziewicz: „Samorządna szkoła powinna być jak drużyna sportowa: wygrać można tylko wtedy, gdy grają wszyscy, a nie tylko gwiazdy. (…) W samorządnej szkole nie tylko się błyszczy, nie tylko jest się podziwianym, ale trzeba pracować, i to nie dla siebie, lecz dla innych”.

Anna Filus-Solarz

Galeria