Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

Festiwal Biegowy Krynica Zdrój 2019

W dniu 6 września br. w Krynicy odbył się Festiwal Biegowy. Naszą szkołę, a zarazem gminę reprezentowało 30 uczniów z klas od III do VIII, którzy wzięli udział w Biegu Małopolskim w ramach 10 Tauron Festiwalu Biegowego.

Najpierw odbyły się biegi eliminacyjne, które wyłoniły finalistów. Do biegów finałowych z naszej szkoły zakwalifikowali się:

Oliwia Janas

Franek Kosiba

Oliwia Przybyło

Kacper Janas

Następnie odbyły się biegi finałowe, które wyłoniły zwycięzców całego Biegu Małopolskiego. I tutaj nasi finaliści pokazali klasę, zdobywając 3 miejsca na podium, w swoich kategoriach wiekowych:

OLIWIA JANAS – I MIEJSCE

KACPER JANAS – I MIEJSCE

FRANEK KOSIBA – III MIEJSCE

O 17:30 na krynickiej scenie, przy dźwiękach oklasków i aplauzu, odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom biegu. Dodatkowo uczniowie Ci otrzymają jednorazowe stypendia sportowe. To już kolejny rok, kiedy podczas Tauron Festiwalu Biegowego nasi uczniowie odnoszą sukcesy. W ubiegłym roku I miejsce zajęły siostry Oliwia i Emilia Janas. W tym roku Oliwia powtórzyła swój sukces, a Emilię godnie zastąpił brat Kacper, zajmując również najwyższe miejsce. Gratulujemy im i życzymy dalszych wysokich wyników sportowych.

Galeria