This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

Festiwal Biegowy Krynica Zdrój 2019

W dniu 6 września br. w Krynicy odbył się Festiwal Biegowy. Naszą szkołę, a zarazem gminę reprezentowało 30 uczniów z klas od III do VIII, którzy wzięli udział w Biegu Małopolskim w ramach 10 Tauron Festiwalu Biegowego.

Najpierw odbyły się biegi eliminacyjne, które wyłoniły finalistów. Do biegów finałowych z naszej szkoły zakwalifikowali się:

Oliwia Janas

Franek Kosiba

Oliwia Przybyło

Kacper Janas

Następnie odbyły się biegi finałowe, które wyłoniły zwycięzców całego Biegu Małopolskiego. I tutaj nasi finaliści pokazali klasę, zdobywając 3 miejsca na podium, w swoich kategoriach wiekowych:

OLIWIA JANAS – I MIEJSCE

KACPER JANAS – I MIEJSCE

FRANEK KOSIBA – III MIEJSCE

O 17:30 na krynickiej scenie, przy dźwiękach oklasków i aplauzu, odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom biegu. Dodatkowo uczniowie Ci otrzymają jednorazowe stypendia sportowe. To już kolejny rok, kiedy podczas Tauron Festiwalu Biegowego nasi uczniowie odnoszą sukcesy. W ubiegłym roku I miejsce zajęły siostry Oliwia i Emilia Janas. W tym roku Oliwia powtórzyła swój sukces, a Emilię godnie zastąpił brat Kacper, zajmując również najwyższe miejsce. Gratulujemy im i życzymy dalszych wysokich wyników sportowych.

Galeria