Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019

W środę, 19 czerwca, po uroczystej mszy świętej w kościele Bożego Ciała w Bieczu, cała nasz szkolna społeczność zebrała się na boisku szkolnym. W tym dniu, poza corocznym wyróżnieniem tych, który całoroczna pracą zasłużyli sobie na nagrody książkowe i świadectwa z czerwonym paskiem oraz odznaczenia za konkursy z różnorodnych dziedzin wiedzy, dodatkowo nagrodzono tych najbardziej wytrwałych w gromadzeniu nakrętek oraz baterii.

Po tej, niezwykle przyjemnej części, nadszedł czas na część najbardziej wzruszającą, która na długo pozostanie w pamięci nas wszystkich. Tego dnia pożegnaliśmy bowiem dwie bardzo ważne dla naszej społeczności szkolnej osoby, które od września przejdą na zasłużoną emeryturę. W pierwszej kolejności podziękowano Panu Dyrektorowi, Jerzemu Kamińskiemu. W imieniu grona pracowników szkoły, Pani Małgorzata Niziołek odczytała pełne ciepła i wdzięczności słowa, będące wyrazem odczuć całej wspólnoty szkolnej, wyrażające podziękowania za dziesięcioletnią pracę w SP Nr 2 w Bieczu i za to, że pod jego skrzydłami wszyscy czuliśmy się tutaj jak w domu. W imieniu uczniów, Pana Dyrektora pożegnali przedstawiciele klas: VI, VII oraz III Gimnazjum.

Równie wzruszające podziękowania przygotowano Pani Jadwidze Nowak, naszej pedagog i bibliotekarce, której ciepły i opiekuńczy styl bycia na stałe wpisał się w wizerunek szkoły. Dla niej uczniowie klas VII przygotowali specjalny skecz „W bibliotece”, wzorowany na skeczu autorstwa Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Tego dnia Pan Dyrektor podziękował również księżom: ks. Stanisławowi Mularzowi i ks. Damianowi Bolce za roczną pracę w naszej szkole.

Po tej części wszyscy uczniowie udali się po zasłużone świadectwa, a po nich już tylko na upragnione WAKACJE ☺

Galeria