Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

Pożegnanie ostatniego rocznika gimnazjalistów i pożegnanie klasy ósmej

18 czerwca absolwenci klasy III Gimnazjum pożegnali się z Dyrekcją, gronem pedagogicznym, pracownikami niepedagogicznymi naszej szkoły, a także ze swoimi koleżankami i kolegami z klas młodszych.

Podczas części oficjalnej Pan Dyrektor wraz z wychowawczyniami wręczył listy gratulacyjne rodzicom absolwentów, którzy mogli pochwalić się wzorowym zachowaniem ORAZ średnią co najmniej 5,0. Następnie wręczono nagrody książkowe uczniom, którzy zapracowali sobie w tym roku szkolnym na świadectwo z wyróżnieniem. Najlepsi sportowcy otrzymali statuetki, a wolontariuszom wręczono dyplomy za 3-letnią pracę na rzecz drugiego człowieka. Pani Małgorzata Kosacz wyróżniła uczennice, które reprezentowały szkołę tańcząc w DMZTL „Podgrodzianie”. Nagrodzono także „Mistrzów ortografii”, uczniów wyróżnionych w konkursie Kangur Matematyczny oraz w konkursie języka angielskiego Big Challenge oraz wzorowo wywiązującą się ze swoich zadań sekcję nagłaśniającą. Fundatorem nagród dla sekcji było w tym roku Stowarzyszenie Oświatowe „Nasza Szkoła”.

Po części oficjalnej uczniowie w krótkim programie słowno-muzycznym podziękowali dyrekcji, nauczycielom i pracownikom szkoły, a także rodzicom za pomoc w „przebrnięciu przez ten tor przeszkód”. Na otarcie łez, którym i tym razem nie zabrakło, uczniowie przedstawili, krótką scenkę humorystyczną z życia szkoły.

Galeria