This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

"Zamiast kwiatka niosę pomoc"

"Pomocy jest cały czas za mało, to jest kropla w morzu" J. Ochojska Nasza szkoła jest już oficjalnie zarejestrowana w Kampanii PAH Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc!

Celem tegorocznej akcji jest pomoc osobom dotkniętym skutkami suszy w Somalii.

Większość uczniów jest już po szkoleniach w ramach wolontariatu oraz po zajęciach wg scenariuszy "Akcja Edukacja", podczas których dowiedzieli się na temat szeroko pojętej pomocy.

Zakończenie roku szkolnego tuż tuż... Jeśli nie wypada "z pustymi rękami" dziękować ulubionemu nauczycielowi zawsze można postawić na własnoręcznie wykonaną różę z krepiny, piękną laurkę, a w niej kilka ciepłych słów... pomysłów cała głowa ;)

W dniu zakończenia roku szkolnego w naszej szkole będzie miał miejsce finał akcji Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc. W ten sposób dołączymy do Polskiej Akcji Humanitarnej i jej misji niesienia pomocy w krajach najbardziej potrzebujących.