Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

"Zamiast kwiatka niosę pomoc"

"Pomocy jest cały czas za mało, to jest kropla w morzu" J. Ochojska Nasza szkoła jest już oficjalnie zarejestrowana w Kampanii PAH Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc!

Celem tegorocznej akcji jest pomoc osobom dotkniętym skutkami suszy w Somalii.

Większość uczniów jest już po szkoleniach w ramach wolontariatu oraz po zajęciach wg scenariuszy "Akcja Edukacja", podczas których dowiedzieli się na temat szeroko pojętej pomocy.

Zakończenie roku szkolnego tuż tuż... Jeśli nie wypada "z pustymi rękami" dziękować ulubionemu nauczycielowi zawsze można postawić na własnoręcznie wykonaną różę z krepiny, piękną laurkę, a w niej kilka ciepłych słów... pomysłów cała głowa ;)

W dniu zakończenia roku szkolnego w naszej szkole będzie miał miejsce finał akcji Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc. W ten sposób dołączymy do Polskiej Akcji Humanitarnej i jej misji niesienia pomocy w krajach najbardziej potrzebujących.

Galeria