Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

"Zakręceni" - część II

Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu, a także cała społeczność naszej szkoły w bieżącym roku szkolnym po raz kolejny „zakręciła się na pomoc”, tzn. sumiennie gromadziła nakrętki, by wspomóc szlachetny cel. Podobnie jak w roku ubiegłym nakrętki zostały przekazane na rzecz stowarzyszenia Sprawne Smoki, mające pod opieką osoby niepełnosprawne z powiatu gorlickiego.

Mamy nadzieję, że owoc naszej zbiórki chociaż w niewielkim stopniu wspomoże rehabilitację ich podopiecznych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję. W tym roku najwięcej nakrętek przekazali Mikołaj Figura z kl. V oraz Stanisław Niewiadomski z kl. I.

Galeria