Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

Pieniny 6-7 czerwca

W dniach 6-7 czerwca, klasy III G oraz 8 SP wyjechały na 2 dni w Pieniny. „Lightowy” program, okazał się ostatecznie prawdziwym wyzwaniem. Pierwszy dzień zaczęliśmy torem saneczkowym, następnie delikatnym podejściem pod Górę Wdżar, w drodze na którą znajdują się 3 nieczynne kamieniołomy, tworzące niezwykle ciekawy wąwóz. Atrakcją popołudnia był Park Linowy AB-landia – tutaj poczuliśmy, co znaczy prawdziwy nie tylko adrenalina i ekscytacja, ale także strach (zwłaszcza nasze opiekunki zastanawiające się czy możemy z tego pospadać?) ;-)

Gdy emocje opadły, udaliśmy się na spacer po Szczawnicy, a następnie na spoczynek…. Hmm to chyba za dużo powiedziane ;-) Tak, czy owak, po praktycznie nieprzespanej nocy, atrakcja dnia następnego, czyli Trzy Korony dla sporej części grupy okazały się trudniejsze niż przypuszczali. Na szczęście prawie wszystkim jakoś udało się zmobilizować i już po kilku godzinach wszyscy mogliśmy podziwiać zapierające dech w piersiach górskie szczyty.

Galeria