This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

Pieniny 6-7 czerwca

W dniach 6-7 czerwca, klasy III G oraz 8 SP wyjechały na 2 dni w Pieniny. „Lightowy” program, okazał się ostatecznie prawdziwym wyzwaniem. Pierwszy dzień zaczęliśmy torem saneczkowym, następnie delikatnym podejściem pod Górę Wdżar, w drodze na którą znajdują się 3 nieczynne kamieniołomy, tworzące niezwykle ciekawy wąwóz. Atrakcją popołudnia był Park Linowy AB-landia – tutaj poczuliśmy, co znaczy prawdziwy nie tylko adrenalina i ekscytacja, ale także strach (zwłaszcza nasze opiekunki zastanawiające się czy możemy z tego pospadać?) ;-)

Gdy emocje opadły, udaliśmy się na spacer po Szczawnicy, a następnie na spoczynek…. Hmm to chyba za dużo powiedziane ;-) Tak, czy owak, po praktycznie nieprzespanej nocy, atrakcja dnia następnego, czyli Trzy Korony dla sporej części grupy okazały się trudniejsze niż przypuszczali. Na szczęście prawie wszystkim jakoś udało się zmobilizować i już po kilku godzinach wszyscy mogliśmy podziwiać zapierające dech w piersiach górskie szczyty.

Galeria