Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

Zielona Szkoła - dzień drugi

ZIELONA SZKOŁA NAD MORZEM 2 – 8 czerwca 2019 Dzień drugi

W drugim dniu pobytu we Władysławowie spędziliśmy wiele godzin na plaży. Celem naszego wyjazdu było połączenie nauki z aktywnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu, dlatego też nie tylko odpoczywaliśmy, ale również zdobywaliśmy nową wiedzę i umiejętności.

Odbyły się rozgrywki sportowe na plaży i ćwiczenia relaksacyjne. Oprócz tego uczniowie wzięli udział w licznych zajęciach integracyjnych, które nie tylko sprawiły wiele radości, ale także pozwoliły im się lepiej poznać. W tym pięknym otoczeniu dzieci pisały również pamiętniki z pobytu nad morzem, by utrwalić swoje wspomnienia, przeżycia, spostrzeżenia, by lepiej poznać samego siebie…

Wieczorem wróciliśmy na plażę, by podziwiać przepiękny zachód słońca… Dla wielu osób ogromnym zaskoczeniem było to, że miał on miejsce o godzinie 21.18! Niektórzy nie mogli wprost uwierzyć w to, że gdy Bieczu jest już ciemno, we Władysławowie nadal trwa dzień ☺

Ten dzień pozwolił odpocząć, zdobyć nowe, jakże cenne dla piąto- i szóstoklasistów doświadczenia oraz umożliwił im wspólne przeżywanie radości z kolegami i koleżankami z klasy.

Anna Filus-Solarz

Galeria