This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

Zielona Szkoła - dzień drugi

ZIELONA SZKOŁA NAD MORZEM 2 – 8 czerwca 2019 Dzień drugi

W drugim dniu pobytu we Władysławowie spędziliśmy wiele godzin na plaży. Celem naszego wyjazdu było połączenie nauki z aktywnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu, dlatego też nie tylko odpoczywaliśmy, ale również zdobywaliśmy nową wiedzę i umiejętności.

Odbyły się rozgrywki sportowe na plaży i ćwiczenia relaksacyjne. Oprócz tego uczniowie wzięli udział w licznych zajęciach integracyjnych, które nie tylko sprawiły wiele radości, ale także pozwoliły im się lepiej poznać. W tym pięknym otoczeniu dzieci pisały również pamiętniki z pobytu nad morzem, by utrwalić swoje wspomnienia, przeżycia, spostrzeżenia, by lepiej poznać samego siebie…

Wieczorem wróciliśmy na plażę, by podziwiać przepiękny zachód słońca… Dla wielu osób ogromnym zaskoczeniem było to, że miał on miejsce o godzinie 21.18! Niektórzy nie mogli wprost uwierzyć w to, że gdy Bieczu jest już ciemno, we Władysławowie nadal trwa dzień ☺

Ten dzień pozwolił odpocząć, zdobyć nowe, jakże cenne dla piąto- i szóstoklasistów doświadczenia oraz umożliwił im wspólne przeżywanie radości z kolegami i koleżankami z klasy.

Anna Filus-Solarz

Galeria