Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

Zielona Szkoła

ZIELONA SZKOŁA NAD MORZEM – KLASA V i VI SP 2 – 8 czerwca 2019

Uczniowie klas V i VI SP przebywali w pierwszym tygodniu czerwca na “Zielonej Szkole” w nadmorskiej miejscowości Władysławowo. Celem wyjazdu było zintegrowanie zespołów klasowych, rozwijanie samodzielności dzieci, upowszechnienie formy uczenia się przez doświadczenie, podniesienie wśród uczniów świadomości ekologicznej oraz rozwijanie wśród dzieci aktywności ruchowej i sprawności fizycznej. We Władysławowie mieszkaliśmy w ośrodku wczasowo-kolonijnym “Renusz” położonym kilkaset metrów od pięknej plaży. Ośrodek oferował wygodne pokoje, boiska do piłki nożnej i siatkówki plażowej, huśtawki, zjeżdżalnię, smaczne jedzenie, jak również miejsce do zorganizowania ogniska. Chętnie korzystaliśmy ze wszystkich tych udogodnień, miło spędzając czas.

Program zajęć każdego dnia pobytu nad morzem był bardzo intensywny. Uczniowie uczestniczyli w lekcjach i zabawach na plaży, pieszych wyprawach wzdłuż brzegu morza i autokarowych wyjazdach do Gdańska, Gdyni, Sopotu i Helu. Warto również wspomnieć, że w drodze nad morze odwiedzili Toruń, a w drodze powrotnej Malbork.

Piękna pogoda, codzienne zajęcia ruchowe, wielogodzinny pobyt na świeżym powietrzu, jak również zdrowe posiłki sprawiły, że wszyscy byli we wspaniałych humorach i pełni energii. Opiekę nad uczniami pełniły wychowawczyni klasy V SP, Pani Monika Patrzyk, wychowawczyni klasy VI SP, Pani Anna Filus-Solarz oraz rodzice uczniów uczestniczących w Zielonej Szkole, Pani Dorota Grębska, Pani Jolanta Mikos-Drozd i Pani Iwona Kabaj, którym wychowawczynie serdecznie dziękują za wszechstronną pomoc. Mieliśmy wszystko: wymarzoną, upalną pogodę, wspaniałe towarzystwo, mnóstwo atrakcji, moc wrażeń, naukę poprzez doświadczenie. Nie mieliśmy tylko jednego… nawet sekundy czasu na nudę! Było rewelacyjnie!

Galeria