Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

Wycieczka klasy I do Pacanowa

We wtorek 28 maja dzieci z klas I i II pojechały na wycieczkę do Pacanowa. Po drodze zatrzymaliśmy się w Muzeum Drogownictwa w Szczucinie, gdzie można obejrzeć wystawę dawnych maszyn. Jednak naszym głównym celem było Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie. Po przejściu przez "mysią dziurę" znaleźliśmy się w prawdziwie bajkowej krainie. Odbyliśmy podróż w głąb Ziemi oraz w przestrzeń kosmiczną magicznym pociągiem, odpoczywaliśmy wśród niezwykłych kwiatów opowiadających bajki, przeszliśmy przez pień wiecznej odwagi i wodną kurtynę. Spędziliśmy też trochę czasu w ogrodzie na terenie ośrodka, gdzie spotkaliśmy prawdziwego Koziołka Matołka. Na rynku Pacanowa zrobiliśmy sobie zdjęcia przy słynnej rzeźbie Koziołka. Dopisała pogoda i humory. Wróciliśmy zmęczeni, ale zadowoleni i pełni wrażeń.

Galeria >>>