Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
image1 image2 image3

Wycieczka klasy I do Pacanowa

We wtorek 28 maja dzieci z klas I i II pojechały na wycieczkę do Pacanowa. Po drodze zatrzymaliśmy się w Muzeum Drogownictwa w Szczucinie, gdzie można obejrzeć wystawę dawnych maszyn. Jednak naszym głównym celem było Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie. Po przejściu przez "mysią dziurę" znaleźliśmy się w prawdziwie bajkowej krainie. Odbyliśmy podróż w głąb Ziemi oraz w przestrzeń kosmiczną magicznym pociągiem, odpoczywaliśmy wśród niezwykłych kwiatów opowiadających bajki, przeszliśmy przez pień wiecznej odwagi i wodną kurtynę. Spędziliśmy też trochę czasu w ogrodzie na terenie ośrodka, gdzie spotkaliśmy prawdziwego Koziołka Matołka. Na rynku Pacanowa zrobiliśmy sobie zdjęcia przy słynnej rzeźbie Koziołka. Dopisała pogoda i humory. Wróciliśmy zmęczeni, ale zadowoleni i pełni wrażeń.

Galeria >>>