Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

Marsz Żonkilowy 2019

W niedzielę 2 czerwca grupa dwójkowych wolontariuszy wraz z opiekunkami wyruszyła do Gorlic, by jak co roku uczestniczyć w kolejnym Marszu Żonkilowym zorganizowanym przez Miasto Gorlice we współpracy z kwiatonowickim Stowarzyszeniem Hommini oraz licznymi grupami wspomagającymi działania na rzecz osób niepełnosprawnych z powiatu gorlickiego.

Naszą szkołę reprezentowali: Monika Grębska, Gabriela Kościółek, Marcel Wójcik, Aleksandra Pabis, Kinga Dziki, Martyna Raksa i Mikołaj Mleczko.

Swoją obecnością pragniemy pokazać swą solidarność z osobami niepełnosprawnymi i w tym szczególnym dniu, Dniu Osób Niepełnosprawnych, być z nimi i pokazać, że wcale tak bardzo się od siebie nie różnimy i potrafimy wspólnie realizować podjęte inicjatywy.

Galeria