Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
image1 image2 image3

Gminny Konkurs Plastyczno - Literacki "Cztery łapy, pies kudłaty"

W środę 27 marca uczniowie klas młodszych wzięli udział w II Gminnym Konkursie plastyczno - literackim "Cztery łapy, pies kudłaty", organizowanym przez bibliotekę Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Libuszy. 

Konkurs przebiegał dwuetapowo - uczniowie klas I wykonywali prace plastyczne, przedstawiające bohaterów lektury Jana Grabowskiego "Puc, Bursztyn i goście". Jury dokonało wyboru we wcześniejszym terminie i podczas środowego spotkania laureatom wręczono nagrody. W tym gronie znalazł się uczeń klasy I - Piotr Kijek, który zajął III miejsce. 

Uczniowie klas drugich i trzecich rywalizowali ze sobą w konkursie czytelniczym, wykazując się wiedzą ze znajomości lektury. Naszą szkołę reprezentowali Oliwia Janas przygotowana przez P. Małgorzatę Honc oraz Kamil Trzaskoś, podopieczny P. Leokadii Piotrowskiej. Oliwce i Kamilowi gratulujemy wiedzy; ich drużyna zdobyła w konkursie 21 punktów, tracąc tylko 1 punkt do zwycięskich drużyn, które w wyniku dogrywki uzyskały trzy pierwsze miejsca.

Galeria >>>