Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

Gminny Konkurs Plastyczno - Literacki "Cztery łapy, pies kudłaty"

W środę 27 marca uczniowie klas młodszych wzięli udział w II Gminnym Konkursie plastyczno - literackim "Cztery łapy, pies kudłaty", organizowanym przez bibliotekę Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Libuszy. 

Konkurs przebiegał dwuetapowo - uczniowie klas I wykonywali prace plastyczne, przedstawiające bohaterów lektury Jana Grabowskiego "Puc, Bursztyn i goście". Jury dokonało wyboru we wcześniejszym terminie i podczas środowego spotkania laureatom wręczono nagrody. W tym gronie znalazł się uczeń klasy I - Piotr Kijek, który zajął III miejsce. 

Uczniowie klas drugich i trzecich rywalizowali ze sobą w konkursie czytelniczym, wykazując się wiedzą ze znajomości lektury. Naszą szkołę reprezentowali Oliwia Janas przygotowana przez P. Małgorzatę Honc oraz Kamil Trzaskoś, podopieczny P. Leokadii Piotrowskiej. Oliwce i Kamilowi gratulujemy wiedzy; ich drużyna zdobyła w konkursie 21 punktów, tracąc tylko 1 punkt do zwycięskich drużyn, które w wyniku dogrywki uzyskały trzy pierwsze miejsca.

Galeria >>>