Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

I miejsce Zuzanny Wójcikiewicz

I miejsce Zuzanny Wójcikiewicz w XII Gminnym Konkursie Języka Angielskiego dla najmłodszych.

W dniu 26 marca nasze trzecioklasistki, Zuzanna Wójcikiewicz i Oliwia Janas, wzięły udział w zmaganiach konkursowych z języka angielskiego mających miejsce w Szkole Podstawowej Nr 1 w Bieczu.

Uczennice w pocie czoła dzielnie uzupełniały, kolorowały i nawet tłumaczyły dłuższe fragmenty tekstu, by pomóc komisji wyłonić zwycięzcę tegorocznej konkurencji. Obydwie nasze uczennice osiągnęły wysokie wyniki, a Zuzia Wójcikiewicz wyprzedziła wszystkich konkurentów i znalazła się na miejscu pierwszym.

Mimo, że miejsc na podium jest tylko trzy, wszyscy uczestnicy potrzymali ciekawe nagrody, świetnie się bawili i zawierali nowe przyjaźnie, a cale wydarzenie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze. Takie spotkania to kolejny powód by z takim zaangażowaniem jak nasze młodsze koleżanki uczyć się języka obcego.

Galeria