Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej

Dobra passa naszych sportowców trwa, po raz czwarty z rzędu zajmują najwyższe miejsce na podium. Tym razem uczennice z klasy VIII i III gimnazjum wygrały Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej, które odbyły się 7 marca br w Libuszy, wywalczając awans na zawody powiatowe. Tradycyjnie też wybierana była najlepsza zawodniczka turnieju i ten zaszczyt wraz z pamiątkową statuetką przypadł naszej uczennicy Martynie Raksie. Wszystkim dziewczynom gratulujemy i życzymy sukcesów na zawodach powiatowych.

Galeria >>>