Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Igrzyska Dzieci w Piłce Siatkowej

W dniach 19 i 22 lutego br w Strzeszynie odbyły się Igrzyska Dzieci w Piłce Siatkowej chłopców i dziewcząt. W zawodach wzięli udział uczniowie z klas V i VI SP gminy Biecz. Nasi zawodnicy zarówno dziewczęta jak i chłopcy okazali się niepokonani i zajęli I miejsca. Ponadto najlepszymi zawodnikami igrzysk okazali się uczniowie naszej szkoły Kinga Raksa i Jakub Rutana którzy w nagrodę otrzymali pamiątkowe statuetki  sportowe. Gratulujemy naszym zwycięzcom.

Galeria >>>