"Więcej wiem, zdrowiej jem"

„Więcej wiem, zdrowiej jem”. Pod tym hasłem odbył się dziś w szkole w Rożnowicach kolejny Gminny Konkurs promujący m.in. kształtowanie wśród uczniów prawidłowych wzorów konsumpcji oraz nabywanie umiejętności wybierania zdrowych zamienników w codziennej diecie.

Do rywalizacji stanęli uczniowie z klas 6,7 i 8 szkół podstawowych w trzyosobowych drużynach. Reprezentanci ze szkół z Sitnicy, Rożnowic, Racławic, Binarowej, Korczyny, Szkoły Podstawowej nr 1 w Bieczu oraz naszej szkoły - Kamila Hycnar z kl VI, Kamil Sokołowski z kl VII i Emilia Janas z kl VIII zmagali się w pięciu konkurencjach. Tym razem po zaciętym boju ulegliśmy szkole w Binarowej i w ostatecznej klasyfikacji zdobyliśmy II miejsce stając na niższym stopniu na podium.

Brawa dla naszych reprezentantów - są prawdziwymi (wice)mistrzami zdrowego odżywiania!

Galeria >>>