Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
image1 image2 image3

Warsztaty Świat w mediach - perspektywa globalna w edukacji medialnej"

Skąd wiem to, co wiem?

Uczniowie klasy VII zakończyli trzyczęściowe, kilkugodzinne warsztaty z Edukacji Globalnej pt. "Świat w mediach - perspektywa globalna w edukacji medialnej" prowadzonej przez animatorów Betkę Wójcik i Daniela Kiermuta z Galicyjskiej Fundacji Rozwój i Edukacja. W ciągu kilku intensywnych godzin zajęć w ramach godzin do dyspozycji wychowawcy uczniowie wypracowywali definicje stereotypu i dyskryminacji. Zastanawiali się nad tym, kto ma wpływ na to jak myślimy i jakie mamy zdanie, kto kształtuje opinię publiczną. Poznawali zasady analizy przekazu medialnego, analizowali treści medialne, tworzyli "dobre praktyki"... 

Było głośno, ciekawie, twórczo, dynamicznie ... i owocnie :) 

Mamy nadzieję, ze z animatorami Fundacji spotkamy się jeszcze nie raz.