Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
image1 image2 image3

"Dzień Listonosza" w naszej szkole

"Ludzie listy piszą..." a uczniowie pozdrowienia ;)

Na rowerze, pieszo, czy samochodem, listonosz każdego dnia przemierza swój rejon wzdłuż i wszerz. Zna swoich adresatów, jak mało kto. Teraz doskonale zna również nas.

18 października pani listonoszka rejonu Bochniewicza odwiedziła uczniów naszej szkoły. Tego właśnie dnia obchodziliśmy „Dzień Listonosza". W bardzo ciekawy sposób opowiedziała o swojej pracy. 

W to szczególne święto mogliśmy podziękować Pani listonoszce za pomoc i wsparcie jakiego nam udzieliła podczas akcji "100 pozdrowień na 100 lecie niepodległości" Dzięki niej, do naszej szkoły na czas dotarły pozdrowienia z ponad 100 szkół w całej Polsce. Cały projekt uświadomił nam, że przyjemnością jest nie tylko otrzymywanie, ale także pisanie pozdrowień. Miał on również na celu podkreślenie niełatwej pracy dzielnych doręczycieli i doręczycielek, którzy każdego dnia dostarczają… nawet 26 kilogramów przesyłek.

Galeria >>>