Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
image1 image2 image3

"Mikołajki" klasy VIII

Wiadomo nie od dziś, że uczniowie Dwójki są bardzo aktywni sportowo i chętnie wykazują się w nowych dyscyplinach, dlatego w ramach "mikołajek" uczniowie klasy VIII wyjechali na kręgielnię do Gorlic. Większość po raz pierwszy grała w prawdziwe kręgle. Początkowe rzuty kulą były trochę niezdarne, lecz z każdym kolejnym rzutem przewracało się coraz więcej kręgli. a na tablicy przy imionach dzieci pojawiały się punkty. 

Szybko zarówno chłopcy jak i dziewczynki odkryli w sobie nowy talent, a może nawet i zamiłowanie do kręgli, bo niektóre wyniki uzyskane w naszym nieoficjalnym turnieju były imponujące. Podekscytowanie udzieliło się nawet pani wychowawczyni, która też nie mogła oprzeć się pokusie, aby sprawdzić swoje umiejętności mając rzeszę uczniów za swoich sędziów . Współzawodnictwo na torze wiązało się ze świetną zabawą. Dwie godziny gry szybko minęły. Uczniowie mieli możliwość integracji oraz poznawania sposobów aktywnego spędzania wolnego czasu, mieli tez okazję skosztować smakołyków kuchni bawiąc i śmiejąc się jednocześnie w zgranej grupie. Jedyne, co nam się nie podobało to czas. Zdecydowanie było go za mało na tak udaną zabawę! Na pewno jeszcze tam wrócimy .

Galeria >>>