Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
image1 image2 image3

Zajęcie I miejsca w Gminnych Zawodach Sportowych w Piłkę Koszykową Dziewcząt

Dnia 26 listopada br. na sali gimnastycznej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Binarowej odbyły się gminne zawody sportowe w piłkę koszykową dziewcząt. Celem rywalizacji było wyłonienie mistrzów gminy, którzy będą reprezentować gminę Biecz w zawodach powiatowych. Do sportowej  rywalizacji przystąpiło pięć szkół z naszej gminy. 

W meczu finałowym spotkały się drużyna z Rożnowic i drużyna z SP 2 Biecz. Po 15 minutach gry okazało się, że mistrzami gminnych rozgrywek w piłkę koszykową są dziewczęta z SP 2 w Bieczu.  Gminnym rozgrywką towarzyszyło dużo emocji i wrażeń sportowych.  

Skład drużyny: Karolina Baran, Emilia Grygiel, Magdalena Wójcik, Kinga Raksa, Dominika Tumidajewicz, Magdalena Tymkiewicz, Anna Kabaj, Vanessa Staroń, Aleksandra Jarasiewicz, Oliwia Przybyło, Weronika Grębska i Zuzanna Stachura.

Gratulujemy !!!

Galeria >>>