Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
image1 image2 image3

100 Twarzy Biecza na 100 Lat Niepodległości

W roku tak szczególnym dla Polski, uczniowie naszej szkoły postanowili połączyć obchody 100-lecia niepodległości z obchodami tegorocznego Europejskiego Dnia Języków, jako, że naszym zdaniem obydwa te wydarzenia łączy idea wolności, mobilności i nieograniczonych możliwości.

Z tej okazji grupa uczniów i nauczycieli opracowała i wydała album zatytułowany „100 Twarzy Biecza na 100 Lat Niepodległości” ukazujący Biecz w starej i nowej fotografii, ze szczególnym uwzględnieniem naszej szkoły i jej wielu twarzy. Jest to album zawierający 100 zdjęć oraz krótkie opisy miejsc charakterystycznych w 4 językach, których uczymy się w naszej szkole. Są to język polski, angielski, niemiecki i hiszpański.

W jego przygotowani wzięli uczniowie: Gabriela Winiarska, Gabriela Kościółek, Monika Grębska, Krzysztof Wszołek, Wiktor Rutana, Adrian Druciak i Mateusz Krygowski, oraz nauczyciele: Magdalena Stój, Iwona Wójcik, Adam Honc i Jadwiga Nowak. Album został sfinansowany ze środków własnych oraz ze sprzedaży ciasteczek „patriotek” przygotowanych przez uczniów klasy VI i VII.

Pierwszy egzemplarz został przekazany na ręce Pana Dyrektora na pamiątkę tej szczególnej uroczystości, drugi został podarowany Panu Burmistrzowi po zakończeniu uroczystości niepodległościowych w naszej szkole.

Galeria