Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

100 Twarzy Biecza na 100 Lat Niepodległości

W roku tak szczególnym dla Polski, uczniowie naszej szkoły postanowili połączyć obchody 100-lecia niepodległości z obchodami tegorocznego Europejskiego Dnia Języków, jako, że naszym zdaniem obydwa te wydarzenia łączy idea wolności, mobilności i nieograniczonych możliwości.

Z tej okazji grupa uczniów i nauczycieli opracowała i wydała album zatytułowany „100 Twarzy Biecza na 100 Lat Niepodległości” ukazujący Biecz w starej i nowej fotografii, ze szczególnym uwzględnieniem naszej szkoły i jej wielu twarzy. Jest to album zawierający 100 zdjęć oraz krótkie opisy miejsc charakterystycznych w 4 językach, których uczymy się w naszej szkole. Są to język polski, angielski, niemiecki i hiszpański.

W jego przygotowani wzięli uczniowie: Gabriela Winiarska, Gabriela Kościółek, Monika Grębska, Krzysztof Wszołek, Wiktor Rutana, Adrian Druciak i Mateusz Krygowski, oraz nauczyciele: Magdalena Stój, Iwona Wójcik, Adam Honc i Jadwiga Nowak. Album został sfinansowany ze środków własnych oraz ze sprzedaży ciasteczek „patriotek” przygotowanych przez uczniów klasy VI i VII.

Pierwszy egzemplarz został przekazany na ręce Pana Dyrektora na pamiątkę tej szczególnej uroczystości, drugi został podarowany Panu Burmistrzowi po zakończeniu uroczystości niepodległościowych w naszej szkole.

Galeria