Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

100 Lat Niepodległości w naszej szkole

W przeddzień obchodów 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę, w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia zorganizowana przez uczniów klasy III Gimnazjum, wspomaganych przez uczennice klasy III SP. Za przygotowanie uczniów oraz oprawy scenicznej odpowiedzialni byli nauczyciele: p. M. Stój, p. I. Wójcik, p. M. Przybyłowicz i p. A. Honc.

Uroczystość wypełnił śpiew wzruszających utworów patriotycznych, przeplatanych fragmentami historii oraz odniesieniem do współczesnej Polski, a przede wszystkim do tego czym może Ona być i czym mogą cieszyć się jej mieszkańcy dzięki temu, ze ktoś kiedyś dla odzyskania niepodległości poświęcił swe życie.

Urozmaiceniem akademii okazał się spot nagrany wcześniej przez uczniów klasy III Gimnazjum oraz klasy VII SP.

Po części artystycznej uczniowie wręczyli na ręce Pana Dyrektora album stworzony specjalnie na 100-lecie niepodległości zatytułowany „100 Twarzy Biecza na 100 Lat Niepodległości”. W kolejnej części uroczystości uczniowie klas VIII SP i III Gimnazjum konkurowali ze sobą podczas konkursu historycznego przygotowanego i przeprowadzonego przez Pana Jerzego Mikosa.

Galeria