Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
image1 image2 image3

Polskie symbole narodowe – ważna sprawa

Polskie symbole narodowe, flaga, hymn i godło, są związane z naszą historią i mają określone znaczenie; orzeł w godle ma swe korzenie w legendzie o powstaniu Polski, hymn przypomina czasy zaborów i ważne postaci z naszej historii. Okazując im szacunek, pokazujemy, że znamy historię naszego kraju i że jest ona dla nas ważna. Wiedzą o tym uczniowie klasy VI SP, którzy w ramach zajęć z wychowawcą związanych z obchodami 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę metodą projektu pracowali nad tematem, jak należy zachowywać się względem polskich symboli narodowych. Efekty ich pracy można podziwiać na gazetce ściennej „Echo Dwójki”.

Galeria