Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Przygotowań do Dnia Niepodległości ciąg dalszy

Kolejnym gestem upamiętnienia tej wyjątkowej daty jest opracowanie przez uczniów, nauczycieli oraz rodziców albumu ukazującego zmieniający się na przestrzeni lat Biecz oraz naszą szkołę, stanowiącą nieodłączną część historii miasta. Album zawiera fotografie: od czarno-białych, pochodzących z dawnych kronik naszej szkoły, po współczesne wykonane przez uczniów, ich rodziców, nauczycieli oraz sympatyków naszej szkoły. Jego wydanie zostanie również sfinansowane ze sprzedaży słodkości upieczonych przez naszych uczniów i ich pomocnych mam i babć ;-)