Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
image1 image2 image3

"Już uczniowie!"

Dziś, 16 października 2018 r., miała miejsce szczególna uroczystość - do grona uczniów naszej szkoły została przyjęta gromadka pierwszoklasistów. Po powitaniu przez starszych kolegów dzieci z klasy pierwszej prezentowały swoje umiejętności w montażu słowno - muzycznym. Jak ocenili przedstawiciele Małego Samorządziku, wykazały się stosowną wiedzą i umiejętnościami, by uzyskać zaszczytne miano Ucznia Szkoły Podstawowej nr 2 w Bieczu. Następnie, po uroczystym ślubowaniu, Dyrektor szkoły dokonał pasowania na ucznia. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i pamiątki zakupione przez Radę Rodziców. Opiekunowie z klasy VI wręczyli swoim podopiecznym upominki ufundowane przez sklepik szkolny.

Potem był jeszcze czas na sesję zdjęciową i poczęstunek przygotowany przez Rodziców. Uroczystość upłynęła w bardzo miłej, rodzinnej atmosferze.

   Serdecznie dziękuję wszystkim Gościom i całej społeczności szkolnej za udział w uroczystości i wszelką pomoc w jej przygotowaniu. Szczególne słowa podziękowania kieruję do Rodziców, Pana Dyrektora oraz opiekuna Małego Samorządziku - Pani Małgorzaty Honc wraz z wychowankami."