Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
image1 image2 image3

Uczniowie klasy V SP poznali autorkę książek dla dzieci i młodzieży

Dnia 26 września 2018 r. uczniowie klasy V SP wzięli udział w warsztatach literackich z Panią Joanną Jagiełło zorganizowanych przez Bibliotekę Biecz. Autorka zapoznała ich z pracą pisarza, warsztatem pisarskim, a także powstawaniem i wydawaniem książek.  

Pani Jagiełło opowiadała o swoich pasjach i marzeniach. Uczniowie zasypywali pisarkę pytaniami na różne tematy, od życia prywatnego po warsztat literacki, bohaterów książek, tytuły, okładki, ilustracje. Pisarka zachęcała uczestników spotkania do walki z własnymi kompleksami, realizowania swoich marzeń. Rozmowa z uczniami skupiała się na tematach poruszanych w książkach jej autorstwa. Wyjaśniła młodzieży, skąd czerpie tematy do książek,  kim są ich bohaterowie, jak długo trwa napisanie książki, korekta. Zachęcała do rozwijania pasji i talentów, dążenia do realizacji celów. 

Na zakończenie spotkania najbardziej aktywni uczniowie otrzymali zakładki do książek z autografem pani Jagiełło.

Galeria >>>