Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
image1 image2 image3

Uczniowie klasy V SP poznali autorkę książek dla dzieci i młodzieży

Dnia 26 września 2018 r. uczniowie klasy V SP wzięli udział w warsztatach literackich z Panią Joanną Jagiełło zorganizowanych przez Bibliotekę Biecz. Autorka zapoznała ich z pracą pisarza, warsztatem pisarskim, a także powstawaniem i wydawaniem książek.  

Pani Jagiełło opowiadała o swoich pasjach i marzeniach. Uczniowie zasypywali pisarkę pytaniami na różne tematy, od życia prywatnego po warsztat literacki, bohaterów książek, tytuły, okładki, ilustracje. Pisarka zachęcała uczestników spotkania do walki z własnymi kompleksami, realizowania swoich marzeń. Rozmowa z uczniami skupiała się na tematach poruszanych w książkach jej autorstwa. Wyjaśniła młodzieży, skąd czerpie tematy do książek,  kim są ich bohaterowie, jak długo trwa napisanie książki, korekta. Zachęcała do rozwijania pasji i talentów, dążenia do realizacji celów. 

Na zakończenie spotkania najbardziej aktywni uczniowie otrzymali zakładki do książek z autografem pani Jagiełło.

Galeria >>>