Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
image1 image2 image3

XVIII Gminny Konkurs Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych

W dniu 30 maja 2018 roku w Zespole Szkół nr 2 w Bieczu zorganizowano już po raz XVIII Gminny Konkurs Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych pod patronatem BURMISTRZA BIECZA.

W konkursie wzięło udział 22 uczniów ze wszystkich szkół podstawowych z Gminy Biecz. Konkurs składał się z 2 części: testu sprawdzającego umiejętność rozumienia tekstu słuchanego i czytanego oraz testu znajomości funkcji językowych i terminów leksykalnych

Na podium znaleźli się:

Uczennica ZS-P w Libuszy – miejsce I

Uczennica ZSP w Rożnowicach – miejsce II

Uczeń ZSP w Rożnowicach – III miejsce

Wyróżnienia otrzymali:

Uczennica z SP nr 2 w Bieczu, ZSP w Korczynie i ZSP w Binarowej oraz uczeń z ZSP w Strzeszynie

Konkurs miał na celu doskonalenie umiejętności językowych dzieci i młodzieży, popularyzację języka angielskiego wśród uczniów szkół podstawowych, promowanie uczniów ze szczególnymi uzdolnieniami lingwistycznymi oraz rozwijanie w młodym pokoleniu poczucia wiary we własne możliwości.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody które zostały ufundowane przez Gminę Biecz. Uczniów pragnących sprawdzić swe umiejętności językowe oraz przygotowujących ich nauczycieli serdecznie zapraszamy za rok.

Galeria >>>